4/14/2016

Rezultatele concursului judetean de informatica, 9 aprilie 2016



Nr.
crt
Numele si prenumele
Clasa
Palatul/Clubul
Sectiunea
Premiul
1
Aga Claudia
5
PC Suceava
"Re-creatie"
I
2
Aioanei Ana-Eliza
4
CC Falticeni
ppt
II
3
Aioanei Georgiana
II
PC Suceava
"Re-creatie"
III
4
Albu Maria Ioana
5
PC Suceava
ppt
5
Amariei Alexandra
7
PC Suceava2
ppt
M
6
Anton David
4
CC Falticeni
ppt
II
7
Antoniciuc Marian
7
PC Suceava2
ppt
M
8
Apreutesei Tudor
4
CC Falticeni
ppt
M
9
Avdei Iulia
IV
CC GHumorului
"Re-creatie"
I
10
Avram Alexandru
2
PC Suceava2
ppt
I
11
Baciu Florin
8
PC Suceava2
ppt
III
12
Balan Damaris
II
CC Radauti
"Re-creatie"
I
13
Balanoaie Daria
VI
PC Suceava
"Re-creatie"
M
14
Bardan E- Alexandru
4
PC Suceava
ppt
II
15
Bardaș  Viorica
II
CC GHumorului
"Re-creatie"
III
16
Barila Stefana
3
PC Suceava
ppt
I
17
Barîlă Ștefana
III
PC Suceava
programare
II
18
Bilinschi Antonia
II
PC Suceava
"Re-creatie"
II
19
Boacă Alexandru
3
PC Suceava2
ppt
M
20
Bocăneț  Robert
2
PC Suceava2
ppt
III
21
Bolohan Gabriel
I
PC Suceava
"Re-creatie"
II
22
Botezat Matei
4
PC Suceava
ppt
II
23
Botusanu Alexandra
II
PC Suceava
"Re-creatie"
I
24
Carpiuc Ana Maria
8
CC GHumorului
ppt
M
25
Caunii Constantin
II
CC Radauti
"Re-creatie"
I
26
Caunii Mihai
V
CC Radauti
"Re-creatie"
III
27
Cernăuţan  Anisia
8
PC Suceava2
ppt
III
28
Cernăuţan  Teofan
6
PC Suceava2
ppt
II
29
Cervinschi M-Andrei
5
PC Suceava2
ppt
II
30
Chera C-Andrei
7
CC Câmpulung
ppt
II
31
Cibotariu Andrei
VII
PC Suceava
programare
M
32
Ciornei Ionuţ
6
PC Suceava2
ppt
III
33
Ciupca Leonard
6
CC Câmpulung
ppt
III
34
Codină Sergiu
7
PC Suceava2
ppt
M
35
Cosmiuc Ionuţ
7
PC Suceava2
ppt
M
36
Costineanu Andrei
6
CC Câmpulung
ppt
III
37
Cozariuc Denisa
II
PC Suceava
"Re-creatie"
III
38
Croitor Alexandru
VII
PC Suceava
programare
M
39
Croitor Răzvan
5
PC Suceava2
ppt
III
40
Cuzenco Andrei
VIII
PC Suceava
programare
I
41
Dinu Ioan
6
CC Falticeni
ppt
42
Dumitrescul Eduard
VI
PC Suceava
programare
I
43
Dumitrescul Eduard
VII
PC Suceava
programare
III
44
Durnea Adrian
V
CC Falticeni
"Re-creatie"
III
45
Fasolă A-Manuel
7
PC Suceava
ppt
II
46
Ganu Simone
3
CC Falticeni
ppt
M
47
Găitan Andreea
VI
PC Suceava
"Re-creatie"
I
48
Gălăţeanu  Octavian
6
PC Suceava2
ppt
III
49
Gemănari A-Maria
IV
CC GHumorului
"Re-creatie"
I
50
Grigoraș Antonie
4
PC Suceava2
ppt
III
51
Hinea Denisa
II
PC Suceava
"Re-creatie"
I
52
Hojbotă Lucian
IV
CC GHumorului
"Re-creatie"
II
53
Honceriu Y-Ştefan
2
PC Suceava2
ppt
I
54
Ignătescu Nicolas
II
PC Suceava
"Re-creatie"
III
55
Ignătescu Răzvan
3
PC Suceava
ppt
M
56
Iliesei Ciprian
7
CC Falticeni
ppt
III
57
Irina B-Florina
II
CC Falticeni
"Re-creatie"
II
58
Irina Iustiniana -Ioana
IV
CC Falticeni
"Re-creatie"
III
59
Jitaru Daria
4
CC Falticeni
ppt
III
60
Larionescu D-Cezara
V
PC Suceava
"Re-creatie"
III
61
Lehaci Alessandro
V
CC GHumorului
"Re-creatie"
II
62
Lialios Ioana
IV
CC Falticeni
"Re-creatie"
II
63
Litvinchevici A-Paul
5
PC Suceava2
ppt
II
64
Livararu Erika
5
PC Suceava
ppt
II
65
Lupancu Cezar
II
PC Suceava
"Re-creatie"
III
66
Ma Nin Andrei
3
PC Suceava
ppt
M
67
Moisii Adrian
1
CC Falticeni
ppt
II
68
Moisii Andrei
2
CC Falticeni
ppt
II
69
Moldovan Darius
3
CC Falticeni
ppt
M
70
Monor Matei
IV
PC Suceava
programare
II
71
Muntianu Teodor
5
PC Suceava
ppt
II
72
Muntianu Teodor
V
PC Suceava
"Re-creatie"
III
73
Murariu Anastasia
II
PC Suceava
"Re-creatie"
III
74
Mureșan Cristian
7
CC Câmpulung
ppt
I
75
Neagu Sinziana
II
PC Suceava
"Re-creatie"
M
76
Nichitoi Andrei
1
PC Suceava2
ppt
III
77
Nichitoi D-Elena
4
CC GHumorului
ppt
I
78
Nichitoi Diana
IV
PC Suceava
"Re-creatie"
M
79
Nistor Razvan
VII
PC Suceava
programare
M
80
Olariu Petru
4
PC Suceava
ppt
M
81
Onciuleanu  Rareş
4
PC Suceava2
ppt
III
82
Onișoru Andrei
5
PC Suceava
ppt
M
83
Onofrei David
1
CC Falticeni
ppt
II
84
Paulenco Iustin
VII
PC Suceava
programare
III
85
Petrean Florin
3
CC Câmpulung
ppt
II
86
Pintea Matei
IV
CC Falticeni
"Re-creatie"
III
87
Pintilei Adrian
3
CC Câmpulung
ppt
M
88
Plăcintă Gabriel
4
CC Falticeni
ppt
II
89
Pricop Mario
3
CC Falticeni
ppt
M
90
Purice Cristian
II
PC Suceava
"Re-creatie"
M
91
Rădășanu Codrin
IV
PC Suceava
programare
II
92
Reuţchi Alexandra
5
CC Falticeni
ppt
III
93
Ripan Ioan
V
PC Suceava
programare
II
94
Roman D-Marco
5
PC Suceava
ppt
III
95
Rusu Bogdan
VI
PC Suceava
programare
II
96
Rusu David
3
PC Suceava
ppt
III
97
Satco Rares
3
PC Suceava
ppt
III
98
Sălăgean Dragoş
VIII
PC Suceava
programare
II
99
Scladan Andrei
7
PC Suceava2
ppt
100
Scripcariu Viviana
IV
CC Falticeni
"Re-creatie"
II
101
Scutariu Alexandra
VI
PC Suceava
"Re-creatie"
M
102
Semeniuc Călin
VII
PC Suceava
programare
M
103
Sfenetec Fabian
I
CC GHumorului
"Re-creatie"
III
104
Slincu Andra MAria
6
PC Suceava
ppt
I
105
Stefan Andreea
7
PC Suceava
ppt
II
106
Stefan Matei
4
PC Suceava
ppt
II
107
Ştefan D- Sebastian
3
CC Falticeni
ppt
108
Ştirbu Dana
5
CC Falticeni
ppt
II
109
Tamas Cezara
II
PC Suceava
"Re-creatie"
III
110
Tampau Serban
4
CC Câmpulung
ppt
M
111
Timoficiuc Sergiu
6
PC Suceava2
ppt
III
112
Todică Bogdan
6
CC Falticeni
ppt
II
113
Todosi  Ștefan
III
PC Suceava
programare
I
114
Todosi Călin
3
PC Suceava
ppt
M
115
Todosi Ioana
7
PC Suceava2
ppt
M
116
Tofan Anastasia
IV
CC Falticeni
programare
I
117
Tofan David
6
CC Falticeni
ppt
II
118
Toma Olivia
I
PC Suceava
"Re-creatie"
I
119
Turturean David
VII
PC Suceava
programare
II
120
Ţebrean Andreea
VI
PC Suceava
programare
III
121
Ungureanu Alexandru
IV
PC Suceava
programare
II
122
Ungureanu B-Ionuț
6
PC Suceava
ppt
I
123
Vartolomei Janine
V
PC Suceava
"Re-creatie"
II
124
Verdeş Alexandra
7
CC Falticeni
ppt
I
125
Vida Stefana
VII
PC Suceava
programare
M
126
Aga Claudia
5
PC Suceava
programare
III

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu